Çağrı Merkezi: 0 551 886 5086

İptal İade Politikası

Teslimat ve iade bilgileri
Garanti


Sitemizden almış olduğunuz ürünler kendi özel paketinde tarafınıza teslim edilmektedir, Size gönderilen ürünler kalite kontrol ekibinden geçerek sizlere iletilmektedir. Sizlere gelen ürünler defolu veya lekeli, bir yeri kısmen sokük, üretim hatası gibi sorunlar tarafımıza ait olmak üzere hemen değiştirilmektedir. Talebiniz doğrultusunda ücret iadesi talep edebilirsiniz. Firmamızdan kaynaklı sorunlu ürünler için asla kargo ücreti ödemezsiniz. Firmamız ile irtibata geçip gerekli kargo bilgilerini alarak hemen geri gönderim yapabilirsiniz.

 

Değişim


Firmamız hijyen ürünlerini satmakta olup bir çok ürün hijyen kategorisinde yer almaktadır. Fantazi ürünlerin asla değişimi ve iadesi söz konusu dahi olamaz. Denenmiş kullanılmış bir ürünün iadesi söz konusu değildir. Sizler de bilirsiniz ki hijyen ürünleri bir kişi tarafından kullanıldığında artık satışa uygun değildir. Sizlere özel paketinde ve kutusunda gönderim yapmaktayız.

 

Madameste ailesi olarak hijyen kurallarına önem vermekteyiz, Tarafınıza gelen paketler hasarlı veya yırtık ise asla ürünü teslim almayın, hemen kargo tutanaği tutup bize bilgi verirseniz gerekli işlemleri hemen başlatmaktayız. Ürünlerimiz sizlere hızlı bir şeklide ulaşması için sürekli kargo ile irtibatta olup hızlı bir aksiyon içerisinde teslim ettirilmektedir..